Druk offsetowy  

Oferta
| Home | Oferta | Referencje | Klienci | Zapytanie | Napisz |
Adres:

tel.kom 509 904 755
e-mail
biuro@aldan-drukarnia.pl

 
Nasza drukarnia oferuje kompleksową usługę poligraficzną od projektu, poprzez przygotowanie, druk, na wykończeniu introligatorskim kończąc.

Druk w technice sitodrukowej pozwala na wykonanie nadruków na dowolnych materiałach, np. szkło, plexi, metal, tworzywa sztuczne, skóry, folie itp.
Nadruk można wykonywać również na przedmiotach o nietypowych kształtach:
obudowy, terminarze, teczki, koperty, torby foliowe, kasetony podświetlane, zegary firmowe, instrukcje, gotowe opakowania, gadżety reklamowe, nadruki na kalendarzach i wiele innych.
Dysponujemy introligatornią.
Wydrukowane prace możemy dowolnie wykończyć w oprawy twarde, miękkie, olistwowanie, falcowanie, bigowanie, szycie, klejenie.

Technikę druku offsetowego zalecamy głównie do realizacji dużych nakładów.
Proces przygotowawczy jest skomplikowany technologicznie, jednak jest to druk zdecydowanie tańszy przy dużej ilości drukowanych prac.
Druk offsetowy charakteryzuje się bardzo wysoką jakością oraz precyzją w odwzorowaniu przygotowanego projektu. Co więcej technika ta gwarantuje dużą elastyczność wyboru drukowanych formatów.

Druk offsetowy polecamy m.in. do: wizytówek, papierów firmowych, teczek ofertowych, folderów, katalogów, broszur, ulotek, gazetek reklamowych, plakatów, afiszy, książek, podręczników, albumów,
listowników, notatników, kalendarzy: plakatowych, kieszonkowych, trójdzielnych, listkowych, stojących, blankietów, druków samokopiujących,
etykiet samoprzylepnych, opakowań kartonowych z nadrukiem.

Druk cyfrowy jest technologią doskonale nadającą się do małonakładowych, nietypowych i personalizowanych produkcji. Od klasycznego druku offsetowego różni się tym, że nie wymaga skomplikowanej i kosztownej przygotowalni. Co za tym idzie nie ma kosztów startowych i właśnie dzięki temu warto drukować tą techniką małe nakłady.
Druk cyfrowy jest bardzo łatwy. Właściwie nie trzeba nic wiedzieć o tajnikach drukarskich by przygotować bardzo dobrze materiał dla drukarni cyfrowej.

 
copyright © Aldan 2005